طراحی سایت
دوشنبه 5 اسفند 1398.

تهدیدات پوکمون گو / رسام : تهدیدات بازی های رایانه ایشهری را با تعدادی خانه دربسته در نظر بگیرید؛ برای ورود به هر خانه باید از صاحب‌خانه اجازه بگیرید؛ شما حق ندارید درون هر خانه بی ­اجازه سرک بکشید؛ ضمن اینکه این کار هزینه و زمان زیادی را می­‌طلبد می‌توان ابراز داشت که چنین امری با وسعت جهانی حتی امکان‌پذیر هم نیست!

برخورد شما با شخص یا اشخاصی که از داخل منزل و محیط زندگی شما فیلم برداری میکنند چیست؟

بهترین ایده برای دست­یابی به اطلاعات و نقطه­‌ی مکانی اشخاص چیست؟ اینکه چه کسی چه چیزی را می­بیند، چه فیلمی را می­‌گیرد، سلیقه‌اش چگونه است؟ معمولاً به کجای شهر خود حرکت می‌کند؟ شاید روزی لازم بود همه­‌ی مردم شهر به نقطه ­ای فرا­خوانده شوند تا از بودنشان در آنجا بهره برد! همه­‌ی این‌ها با اپلیکیشن پوکمون ممکن است.

 

کاربران بازی پوکمون سربازان سازمان های جاسوسی آمریکا

برای این کار کافی است کمپانی پوکمون، تعداد زیادی از این غول‌های آبی­رنگ را در نقطه­ای از شهر محل سکونت شما قرار دهد و منتظر هجوم تعداد زیادی از مردم باشد. مسئله افشاگری در تمامی جهات از آسیب‌های این اپلیکیشن است به طوری که سرویس‌های جاسوسی سرمایه‌گذار بر روی این اپلیکیشن با کمک تصاویر ضبط شده با آن و با داشتن موقعیتی که جی‌پی‌اس هر تلفن همراه اعلام می‌کند، پس از مدتی می‌توانند به اطلاعات نقطه‌به‌نقطه شهر دسترسی داشته باشند.
 
بازی پوکمون تحت حمایت سازمان سیا است. شرکت این‌کیو‌تل (IN Q TEL) شرکتی آمریکایی می‌باشد که متخصص در زمینه تحقیق، توسعه و ساخت فناوری و تکنولوژی پیشرفته است. این شرکت برای مقاصد غیرتجاری در سال 1999 در ایالت ویرجینیای، شهر آرلینگتون تأسیس شد.

از اهداف این شرکت تحقیق و توسعه بر روی فناوری‌های نسل آینده باهدف به‌روزرسانی و مجهز نگه‌داشتن سازمان‌های جاسوسی ایالات‌متحده آمریکا و به طور خاص سیا است. هدف اصلی تاسیس این شرکت، بالا بردن قدرت سیستم جاسوسی و سازمان جاسوسی ایالات‌متحده آمریکا (CIA) است. شرکت نیانتک (Niantic) از سرمایه‌گذاران اصلی اپلیکیشن پوکمن گو در سال 2010 با کمک مالی شرکت این‌کیو‌تل و توسط شخصی به نام جان هنک (John Hanke) تأسیس شده است.

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

کانال رسمی قرارگاه سایبری رسام در تلگرام / رسامبنر سال 1394 / رسام جنگ سایبری و جنگ نرم

گرداب تعاملی / رسام 

 
یزد آوا / رسام / امنیت سایبری / سایبری