طراحی سایت
چهارشنبه 22 مرداد 1399.

فیلم مستند «ایرانستاگرام» به کارگردانی شکوفا کریمی متقاضی شرکت در دهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت شده است.

به گزارش قرارگاه سایبری رسام، به نقل از خبرگزاری مهر، فیلم مستند «ایرانستاگرام» به کارگردانی شکوفا کریمی و تهیه‌کنندگی مهدی کرم‌پور متقاضی شرکت در دهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت شده است.

 این فیلم نقبی گذراست بر فرهنگ ایرانی در ارتباط با فضای مجازی. در یکی ۲ سال اخیر رفتار کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی با انتقاداتی همراه بوده است و گروه تولید «ایرانستاگرام» با دستمایه قرار دادن آن، اقدام به ساخت این فیلم مستند ۳۰ دقیقه‌ای کرده‌اند.

شکوفا کریمی از سال ۱۳۸۲ سابقه دستیار کارگردانی، برنامه‌ریزی و مدیریت تولید در سینما را داشته و با کارگردانانی چون کمال تبریزی، مهدی کرم‌پور، حمید نعمت‌الله، محمدرضا هنرمند، محمدعلی طالبی و پیمان معادی همکاری کرده است.

مهدی کرم‌پور هم از کارگردانان سینمای ایران است که تهیه‌کنندگی، نویسندگی و گویندگی این فیلم مستند را برعهده داشته است.

«ایرانستاگرام» از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران است.

از دیگر عوامل اصلی تولید این فیلم می‌توان به امین بهرام‌سری تصویربردار، محمدعلی سعیدی صدابردار و محمدعلی سعیدی تدوینگر اشاره کرد.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای ۱۴ تا ۲۱ آذرماه ۱۳۹۵، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است در شهر تهران برگزار خواهد کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

کانال رسمی قرارگاه سایبری رسام در تلگرام / رسامبنر سال 1394 / رسام جنگ سایبری و جنگ نرم

گرداب تعاملی / رسام 

 
یزد آوا / رسام / امنیت سایبری / سایبری